رهنمودهایی برای نگارش مقالات پژوهشی به سبک APA

در این پوستر درباره ساختار مقاله، یافتن و ساختار مراجع، قالب مقاله ، چگونگی بررسی متون به شیوه انجمن روانشناسان آمریکا (APA) توجه دارد.
۱۴۰۲-۰۳-۰۱/توسط دکتر مریم اسدی

چگونه یک مقاله علمی بخوانیم: یک راهنمای ساده

آیا هنگام خواندن مقالات علمی احساس خستگی می‌کنید؟ در این مقاله، قصد دارم یک راه‌حل پنج مرحله‌ای برای مطالعه، درک و استفاده از یافته‌های مقالات پژوهشی به شما نشان دهم. این شیوه به شما کمک می‌کند تا سریعتر اصطلاحات پیچیده، داده ‌ها و ایده‌های اصلی مقاله را بررسی کنید:
۱۴۰۲-۰۲-۱۱/توسط دکتر مریم اسدی

نمونه شرح شغلی کتابدار خدمات دیجیتال

در این مقاله برای آشنایی کتابداران، نمونه شرح شغلی کتابدار خدمات دیجیتال در کتابخانه عمومی کلیفتون پارک هالمون بیان شده است. آگاهی از وظایف شغلی به دانشجویان و جویندگان کار کمک می کند، دانش، مهارت‌ها و توانایی‌های خود را بهبود و افزایش دهند تا برای محیط‌‌های کار، گزینه‌های شایسته‌ای برای انتخاب باشند. همچنین باعث افزایش اعتماد به نفس شما خواهد شد تا در مصاحبه‌های کاری موفق باشید.
۱۴۰۱-۱۱-۰۴/توسط دکتر مریم اسدی

افزایش رویت‌پذیری و تاثیر مقاله‌تان

افزایش رویت‌پذیری باعث افزایش میزان استناد و افزایش میزان استناد باعث افزایش میزان تاثیر می‌شود.
۱۴۰۱-۰۹-۰۷/توسط دکتر مریم اسدی

روندهای مهم در کتابخانه‌های دانشگاهی: بررسی روندها و موضوعات

این مقاله روندهای مهم کتابخانه های دانشگاهی را در دو سال گذشته خلاصه می کند، دوره ای که همراه با تحولات و تغییرات عظیم از جمله ظهور بیماری همه‌گیر، نابرابری های نژادی و جنگ بین دولت‌ ها و ملت ها است. تغییرات سریع و نبود قطعیت ناشی از این رویدادها، تغییرات درخور توجهی را در کتابخانه های دانشگاهی، آموزش عالی و به طور کلی جامعه ایجاد کرده است.
۱۴۰۱-۰۳-۲۳/توسط دکتر مریم اسدی

موضوع و مساله، دو جزء مهم پژوهش

۱۴۰۱-۰۳-۱۸/توسط دکتر مریم اسدی
بارگذاری موارد بیشتر

Loading